INDONESIABALI TOURS
MALDIVES TOURS
EMIRATEDUBAI TOURS
TURKEYKONYA TOURS
INDIA TOURS
THAILAND TOURS
MALAYSIA-SINGAPORE
CYPRUSNORTH CYPRUS TOURS
درباره سفرهای آرمانی

تور چین با پرواز ماهان

توضيح فارسي : توضیحات :

1-پرواز به صورت چارتر می باشد . در صورت کنسلی هزینه بلیط و ویزا و هتل اخذ خواهد شد.

2- مدارک لازم جهت اخذ ویزا : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار + دو قطعه عکس 4.5 *3.5 + کپی صفحه اول و دوم شناسنامه + آدرس دقیق محل سکونت اجباری می باشد.

3- مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده آژانس همکار می باشد و این شرکت مسئولیتی در قبال صدور ویزا توسط کنسولگری نخواهد داشت.

----------------------------------------------------

کشور چین پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با بیش از یک میلیارد نفر سکنه ‌است. این کشور که در شرق قاره آسیا واقع شده توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک‌حزبی اداره می‌شود. پایتخت کشور چین شهر پکن است.جمهوری خلق چین با حدود نه میلیون کیلومتر مربع سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیا و دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی (بدون احتساب آب‌های داخلی) است.

----------------------------------------------------

چین چشم‌انداز طبیعی متنوعی دارد ازجمله استپ‌های جنگلی و بیابانی تا جنگل‌های زیرگرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی. مناطق غربی کشور ناهموار است و رشته‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند. در مقابل، نواحی شرقی این کشور کم‌ارتفاع است و با ساحلی به طول ۱۴.۵۰۰ کیلومترمربع در جنوب شرقی با دریای جنوب چین و در شرق با دریای شرق چین همسایه‌است که در سوی دیگرش تایوان، کره و ژاپن قرار گرفته‌اند.

----------------------------------------------------

از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی‌ریزی یک اقتصاد مدرن، یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته‌است. این کشور هم‌اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین واردکنندهٔ بزرگ کالا است و دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارد. کشور چین، به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و سیاسی بزرگ، نقش تعیین کننده‌ای سطح جهانی و بویژه در معادلات سیاسی منطقه شرق آسیا دارد. از نظر سیاسی، این کشور روابط استراتژیک ویژه‌ای با روسیه، هند[نیازمند منبع]، کره شمالی و ایران دارد.

----------------------------------------------------

آب و هوای این کشور بسیار متنوع می‌باشد از مناطق گرمسیر و بارانی در جنوب تا بسیار سردسیر شمال را شامل می‌شود. در امتداد سواحل جنوبی و شرقی، سیل‌های مخرب، سونامی، زلزله، رانش زمینو خشکسالی از بلایای طبیعی منطقه چین هستند.این شهر یکی از مهم‌ترین بنادر چین به حساب می‌آید.

----------------------------------------------------

شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت. رابط میان چین و دنیای خارج. شهری که حزب کنونی چین در آن پایه گذاری شد. به شهر جنگل آسمانخراشها معروف است. شهر روشنفکری و کارگری با ۲۵ دانشگاه و موسسه دانشگاهی. این شهر در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو در جنوب یانگ‌تسه قرار دارد با فاصله اندکی از اقیانوس آرام و نامش به چینی بر فراز دریا معنی دارد.

----------------------------------------------------

شهر شانگهای به دو بخش توسط رودخانه تقسیم میشود.که بخش شرقی که ناحیه تازه ساخت آن و با معماری جدید می‌باشد پودونگ و شرق آن شانگهای نام دارد که در منتهی الیه غربی آن فرودگاه خونچای که مربوط به پروازهای داخلی است قرار دارد. همچنین فرودگاه اصلی شانگهای در منطقه پودونگ واقع است که با یک مونوریل خارج شهری به شهر شانگهای وصل می‌شود. از نکات جالب این شهر در حال حاضر منطقه شانگهای اکسپو ۲۰۱۰ است که مربوط به نمایشگاه بین المللی در سال ۲۰۱۰ می باشد. زبان مردم این منطقه بیشتر چینی است .

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.armanitours.com

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

نوع پرواز :

بليط رفت و برگشت پرواز ماهان

راهنمای فارسی زبان :

دارد

ویزا :

دارد

ترانسفر فرودگاهی :

دارد

مدت اقامت :

7 شب

بیمه مسافرتی :

دارد

گشت شهری :

دارد

صبحانه :

دارد

درجه هتل :

4 ستاره

نام هتل :

INTERNATIONAL

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

1720

درباره آرمانی